GENÇ ALERJİSTLER İLE ALERJİDEKİ YENİLİKLER SEMPOZYUMU

Değerli Katılımcılar,

14-15 Eylül 2018 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhittin Erel Amfisinde ilkini düzenleyecek olduğumuz ‘’Genç Alerjistler ile Alerjide Yenilikler Sempozyumu’ nu sizlere iletmek istiyoruz.

Amacımız alerjideki yeni bilgileri ve son gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Sempozyumumuzun en önemli özelliği; planlanan konuların uzmanlıklarını alarak deneyimlenmiş ve ülkemizde alerjinin geleceği olan genç araştırmacılar tarafından sunulmasıdır. Deneyimli hocalar ve sizlerin katkıları ile toplantımız  temel bilgiler ve son gelişmelerin sunulacağı bilimsel bir şölene dönüşecektir. Olgu sunumları ile de zenginleşecek olan toplantımız, daha sonraki genç alerjistler toplantılarının da nüvesini oluşturacaktır.

Besin alerjisi, Astım, Anafilaksi, Alerjen İmmunoterapi ve Deri Alerjilerinin tartışılacağı toplantımızda gündelik pratiğe yönelik zengin bir program hazırlanmıştır.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ’’ Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir’’.

Katılımlarınızın bizleri güçlendireceği sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Çocuk Alerji Astım Akademisi Dernek Başkanı Sempozyum Başkanı Sempozyum Eş Genç Başkanı
Prof. Dr. Nermin Güler Prof. Dr. Esen Demir Uzm. Dr. Nurşen Ciğerci Günaydın